Підприємці “штурмували” Раду. Поліція зупинила їх сльозогінним газом

16:36 17.11

Під Верховною Радою почались сутички між підприємцями, які вимагають відтермінувати запровадження касових апаратів для ФОПів, із поліцією.

Підприємці “штурмували” Раду. Поліція зупинила їх сльозогінним газом

Заворушення почались після того, як протестувальники дізнались, що що депутати відхилили голосування за відповідний законопроєкт. Один із організаторів мітингу вирішив дістатись у будівлю парламенту і пішов на штурм поліцейського кордону. За ним прорвати кордони поліції намагалися ще у кількох місцях.

Правоохоронці жорстко стримували мітингувальників, застосовуючи сльозогінний газ. Є затримані.

“Штурм” будівлі зупинили, але представників ФОПів пустили в ВР для спілкування з нардепами.

Поки ФОПівці вели діалог з парламентарями, під Радою залишались біля тисячі мітингувальників і кілька сотень правоохоронців.

Згодом підприємці вийшли і повідомили, що домовилися з нардепами брати участь в обговоренні законопроекту про відстрочення введення касових апаратів. Розглянути це питання в ВР повинні вже 4 грудня. Після цього мітингувальники відправились по домівках.

Нагадаємо, 14 листопада Верховна Рада вдруге провалила голосування за проєкт закону, яким пропонується відстрочити введення касових апаратів для фізичних осіб-підприємців до 2022 року.

Зазначимо, українські підприємці з осені минулого року систематично протестують проти “податкового терору”. Таку акцію #SaveФОП розпочали з учорашнього вечора під Верховною Радою в очікуванні сьогоднішнього голосування. Якщо вчора все пройшло мирно, то сьогодні між підприємцями, які виступають проти обов’язкового введення каcових апаратів, та правоохоронцями сталися сутички.

Як повідомлялось, сьогодні Верховна Рада провалила також голосування за постанову, що передбачає скасування карантину вихідного дня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...