Рада знову не відстрочила введення касових апаратів для бізнесу

15:50 17.11

14 листопада Верховна Рада вдруге провалила голосування за проєкт закону, яким пропонується відстрочити введення касових апаратів для фізичних осіб-підприємців до 2022 року.

Рада знову не відстрочила введення касових апаратів для бізнесу

Відповідний законопроект № 4313-д в повторному першому читанні підтримали лише 17 депутатів.

Таке рішення пояснили необхідністю розробити новий законопроект для підтримки бізнесу, який буде враховувати фіскальні ризики.

Зазначимо, вперше за законопроєкт голосували 4 листопада. Він пропонував дозволити не використовувати касові апарати платникам єдиного податку другої – четвертої груп незалежно від виду діяльності, якщо їх річний дохід не перевищує мільйон гривень.  Якщо ж річний дохід ФОП перевищує мільйон гривень, то для них використання касових апаратів є обов’язковим.

Читайте також: Податковий майдан: Підприємці з усієї країни мітингують під Радою

Зазначимо, українські підприємці з осені минулого року систематично протестують проти “податкового терору”.

Зокрема, акцію #SaveФОП розпочали з учорашнього вечора під Верховною Радою в очікуванні сьогоднішнього голосування. Якщо вчора все пройшло мирно, то сьогодні між підприємцями, які виступають проти обов’язкового введення каcових апаратів, та правоохоронцями сталися сутички.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада провалила також голосування за постанову, що передбачає скасування карантину вихідного дня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...