“Під лежачий камінь коньяк не тече”: Поплавський завершує кар’єру співака та ректора

Автор: Марія Супрун
15:26 06.06

Український співак, багаторічний ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський оголосив про завершення кар’єри співака та ректора.

“Під лежачий камінь коньяк не тече”: Поплавський завершує кар’єру співака та ректора Фото: instagram.com/svitsketv

71-річний артист, який нещодавно відсвяткував 28 річницю на посаді ректора університету культури і мистецтв, розповів у програмі “Світське життя“, що планує піти у відставку та передати повноваження молодому спеціалісту.

“Я хочу здати повноваження ректора, а там бути головою спостережної ради, допомагати. У мене моторчик в одному місці не зупиняється. Під лежачий камінь коньяк не тече, треба рухатися. Але артист повинен своєчасно піти зі сцени під оплески, а не щоб його виносили ногами вперед. Я йду у відставку. Завжди має бути межа та почуття міри”, – прокоментував своє рішення Поплавський.

Зазначимо, що Михайло Поплавський працював ректором Київського національного університету культури і мистецтв від 1993 року до 2015-го. Станом на 2021-й зірка – президент ВНЗ.

Як повідомлялося раніше, Поплавський знову став “Людиною року”.

Нагадаємо, раніше Михайло Поплавський потрапив у скандал – він завів Tik Tok і опублікував там короткий дискримінаційний ролик про жінок – жінки зображені як речі, які можна “купити”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...