Юний орел Поплавський знову став “Людиною року”: номінація

Автор: Тетяна Сененко
19:50 25.05

У Національній опері України відбулося нагородження ювілейною, XXV загальнонаціональної програми «Людина року 2020». Одним з переможців загальнонаціональної програми в номінації «Митець року» став народний артист України, генеральний продюсер Національної музичної премії «Українська пісня року» Михайло Поплавський.

Юний орел Поплавський знову став “Людиною року”: номінація

«У світі немає нічого неможливого. І, щоб досягти успіху в будь-якій справі, потрібно вкласти в нього душу і серце. Чи не грошові кошти, не інвестиції, не бажання заробити, а вкласти всього себе! Мені не байдужа доля нашої країни, культури, мови, пісні. Я зроблю все від мене залежне, щоб розвивати і примножувати національні проекти. Це і є моя життєва позиція », – цитують Поплавського організатори премії.

Нагороду Вищої Академічної Ради загальнонаціональної премії «Людина року» Михайлу Поплавському вручив легендарний поет-пісняр, Герой України, народний артист України Юрій Рибчинський.

Михайло Поплавський вже втретє стає лауреатом національної премії «Людина року» (1997 – в номінації «Діяч культури і мистецтв», 2009 – в номінації «Митець року», в цьому році – в номінації «Митець року»).

Читайте також: У Кличка чергова нагорода: він став кращим мером премії «Людина року-2020»

До слова, звання “Людина року 2020” повинно належати кожному медику, що бореться з пандемією – таку думку висловила Марина Порошенко в інтерв’ю для програми “Люди великого міста”.

Великий Київ у Google News

підписатися