Михайло Поплавський зібрався “купувати” молодих жінок: “Багаті чоловіки старими не бувають”

11:54 26.06.2020

Михайло Поплавський завів Tik Tok і опублікував там короткий дискримінаційний ролик про жінок – жінки зображені як речі, які можна “купити”.

Михайло Поплавський зібрався “купувати” молодих жінок: “Багаті чоловіки старими не бувають”

Ролик з’явився на Tik Tok Михайла Поплавського. 

На відео 70-річний ректор Університету культури та мистецтв вихваляється пачкою грошей в руках, після чого каже: “Багаті чоловіки старими не бувають”. Після цього до нього підходять дві дівчини в червоних сукнях. 

Меседж в цьому ролику, очевидно, наступний: молодим жінкам байдуже, з чоловіками якого віку вступати в стосунки, якщо вони багаті. 

По-перше, це створює стереотип про те, що жінки завжди хочуть жити за рахунок чоловіків. Другий важливий момент – це те, що жінки зображаються як речі, які можна купити. 

Нагадаємо, що проблема сексизму, тобто дискримінацї за статевою ознакою, дуже госто стоїть в Україні та в усьому світі.

В сексистський скандал у травні потрапило Міністерство охорони здоров’я через плакати на тему карантину: на них зображена жінка, яка “робить вологе прибирання кожен день”, та чоловік, в якого “нарешті з’явився час закінчити курси”.

Варто звернути увагу на те, що переважно домашня робота та виховання дітей, так звана “невидима праця” і без того лягають на плечі жінок і це зовсім не ок. Плакати, подібні до тих, що опублікувало МОЗ, лише нормалізують це явище. 

Крім того, варто згадати і про видиму працю. За даними Держстатистики, чоловікам платять в середньому на 20% більше, ніж жінкам

Великий Київ у Google News

підписатися