Під час січневого локдауну ковзанки не закриватимуть, якщо дотримуватись вимоги

15:47 09.01

На період дії посиленого карантину ковзанки та новорічні локації, де встановлені ялинки, можуть працювати. А от про каруселі, вагончики та продуктові ярмарки доведеться забути.

Під час січневого локдауну ковзанки не закриватимуть, якщо дотримуватись вимоги

Про це повідомив очільник Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан у коментарі виданню “Сьогодні”.

У Держпродпотребслужбі столиці зазначили, що новорічні локації “мають право жити”, але без продуктових ярмарків і продажу продуктів харчування. Що ж стосується роботи ковзанок і місць для проведення дозвілля дітей, то вони можуть працювати.

Але є певні вимоги. На ковзанках повинна дотримуватися безпечна дистанція – 1 людина на 5 квадратних метрів. Що ж стосується інших розважальних заходах, то їхню роботу потрібно розглядати індивідуально. Наприклад, роботу новорічних вагончиків або каруселей. Там неможливо дотримуватися дистанції”, – розповів глава відомства Олег Рубан.

Таким чином, основною вимогою для контролюючих органів є дотримання соціальної дистанції між гостями новорічних локацій.

Нагадаємо, що з 8 до 24 січня в Україні оголошено посилений “карантин зимових канікул”.  У цей час низку товарів навіть у супермаркетах можна буде придбати лише на адресну доставку. Також у цей період обмежать діяльність закладів культури, розважальних, навчальних закладів, закладів розміщення, роботу спортзалів, фітнес-центрів, басейнів. Заклади харчування працюватимуть тільки на винос або з доставкою. Крім того, забороною мало регламентуватись припинення діяльності новорічних локацій. 

Читайте також: Зимовий локдаун розпочнеться вчасно і буде менш жорстким, ніж весняний – Зеленський

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...