Під час окупації декілька мавп через стрес розбивалися о вольєр – власник зоопарку “ХII Місяців”

Автор: Ольга Даниленко
17:25 27.06.2022

Під час окупації фашистськими військовими РФ Київщини зоопарк “ХII Місяців” втратив декількох мавп та інших тварин. Через великий стрес мавпи розбігалися і билися о вольєр. Також декілька тварин загинуло під час евакуації – через стрес ставалися інсульти та інфаркти.

Під час окупації декілька мавп через стрес розбивалися о вольєр – власник зоопарку “ХII Місяців”
оренда квартири Київ

Про це розповів власник парку щасливих тварин “ХII Місяців” у селище Демидів Михайло Пінчук.

На жаль, без втрат не обійшлося. Ми дійсно втратили декілька мавп на початку окупації. Здебільшого, це було пов‘язано з великим стресом, який вони відчули. Вони бігали й самі розбивалися о вольєри. Смерті тварин продовжилися і після того, як ми евакуювалися, адже це ж живі істоти. Життя є життя, вони накопичують у себе стрес, потім це завершується інсультом чи інфарктом, на жаль, були й такі випадки”, – розповів він.

Наразі зоопарк вже відновив роботу – всі тварини відгодовані та чекають на відвідувачів.

Хоча війна не завершена, для них наразі вона завершена, сподіваємося назавжди. Зараз вистачає корма. Зараз тепло, гарні ціни на сезонні фрукти через це тварино відчувають себе добре. Приходячи до нас у парк, ви побачите всіх своїх улюбленців – всі тут”, – зазначив Пінчук в ефірі телемарафону.

Читайте також: У київському зоопарку слон навчився слідувати в укриття, коли чує сирену 

Нагадаємо, село, у якому розташований зоопарк, майже місяць було під окупацією російських військових відрізане від цивілізації. Тварини страждали від голоду і холоду.

Як повідомляв ВК, у “ХII Місяців” додалось ще більше щастя – там народилось дитинча жирафа.

Великий Київ у Google News

підписатися