Петро Порошенко вказав найкоротший шлях до миру

Автор: Галина Ворона
11:52 17.06

Найкоротший шлях до миру – це постачання Україні якомога більше важкого озброєння західними партнерами.

Петро Порошенко вказав найкоротший шлях до миру

Про це в ефірі телекомпанії Deutsche Welle сказав лідер “Європейської солідарності”, п’ятий президент України Петро Порошенко.

Він закликав західних партнерів надати Україні якомога більше важкого озброєння.

Зараз росія має вдесятеро більше артилерійських систем, більше гаубиць, ніж їх мають українські військові. Але навіть за цих умов українці змогли здивувати світ і зупинити так звану “другу найбільшу армію світу”, яка звісно такою не є. Для миру потрібні всього лише три речі – зброя, зброя і зброя. Перший вимір такої зброї – це танки, гаубиці, протиракетні системи, винищувачі. Другий вимір – це ембарго та санкції. І третій вимір – депутінізація Росії“, – пояснює Порошенко.

За його словами, Україна очікує на значне збільшення постачання зброї, яба б змінила правила у цій війні, не лише від американських партнерів, а й від німецьких та від інших держав-членів НАТО.

Можете собі уявити, що майбутнє Європи, майбутнє світу зараз залежить від 1000 бронемашин, 500 танків, 100 винищувачів, 300 реактивних систем залпового вогню? І це власне те, що ми розраховуємо отримати на озброєння для наших Збройних Сил. Ми не потребуємо НАТОвських солдатів на українській землі. Просто допоможіть нам врятувати Європу. Допоможіть нам зробити вашу роботу. Це також і мій заклик до німецького уряду – будьте пліч-о-пліч з нами, адже це є життєво важливим для майбутнього Європи“, – говорить політик.

Він впевнений: більше зброї для України – це шлях до миру, а більше зброї для росії – це шлях до повноцінної катастрофи в Європі.

Хто знає, хто буде наступним? путін вважає, що навіть Дрезден, де він колись служив багато років тому, це місто теж є його землею. А завтра він може постукатися в двері Польщі, країн Балтії. І як знати, може і будь-якої іншої держави в Європі. І саме тому ми повинні депутінізувати росію“, – наголошує Порошенко.

Він також додав, що путін розуміє лише мову сили.

Коли ви слабкі, ви не знайдете з ним жодного компромісу. І ті країни, які пропонують віддати путіну якісь території, вони мають розуміти, що таким чином вони пропонують улестити тигра. Це лише створить підстави для путіна піти далі. А тому, моє прохання, мій заклик до вас – жодного умиротворення з путіним. Нам потрібно більше зброї для того, щоб зробити і вашу роботу. Нам потрібно більше зброї, щоб врятувати Європу“, – резюмує Порошенко.

Читайте також: Для перемоги Україні потрібні три речі: зброя, зброя і ще раз зброя – Порошенко

Нагадаємо, Петро Порошенко вважає, що майбутнє глобальної безпеки – це депутінізація та денуклеаризація росії.

Великий Київ у Google News

підписатися