Порошенко: Майбутнє глобальної безпеки – це депутінізація та денуклеаризація росії

Автор: Любава Лисичкіна
20:13 10.06

Порошенко переконаний, що без цього ніхто не може почуватися у безпеці в сучасному світі.

Порошенко: Майбутнє глобальної безпеки – це депутінізація та денуклеаризація росії
Про це п’ятий президент України, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко заявив в інтерв’ю головному редактору Business Insider Polska Миколаю Куніци.
 
За словами політика, ми повинні зупинити інструменти впливу путіна на світову ситуацію. Вони повинні стати токсичними, щоб жоден політик, «політолог», жодна «громадська організація», жодне «медіа» не могли отримати кошти від структур, пов’язаних із путіним.
 
«Припиніть це робити. російська федерація повинна припинити отруювати ситуацію. Коли ми припинимо діяльність путіна у світі та Європі, настане етап, коли нам доведеться забирати ядерну зброю у росії. Бо абсолютний маніяк, божевільна людина, яким є путін з ядерною зброєю, становить смертельну загрозу для всього світу»,  –  наголосив Порошенко.
 
За словами політика, якщо  зупинити експорт з росії, якщо у росії будуть гроші тільки на соціальні програми: продукти харчування, ліки, пенсії, основні потреби, а санкції зруйнують російську економіку, – буде місце для угоди, що російська зброя має контролюватися міжнародною спільнотою.
 

Великий Київ у Google News

підписатися