Петро Порошенко йде в мери? Що насправді відбувається в “Європейській солідарності”

Автор: Оксана Щербак
18:10 03.09.2020

Партія “Європейська солідарність” 31 серпня, у понеділок, провела партійний з’їзд у Києві. Проте кандидата від цієї політсили на посаду мера у ході засідання офіційно так і не оголосили. Тому всі стали гадати, хто це може бути.

Петро Порошенко йде в мери? Що насправді відбувається в “Європейській солідарності”

Вже наступного дня ряд ЗМІ опублікували «інсайдерську» інформацію, що за крісло мера буде змагатися дружина п’ятого президента Марина Порошенко.

Інші медіа натомість почали писати, що насправді не Марина, а сам Петро Порошенко має наміри висунути свою кандидатуру на посаду мера Києва.

За ці кілька днів у “Європейській солідарності” жодне із повідомлень офіційно не підтвердили і не спростували.

Водночас по всій столиці та за її межами висять плакати з зображенням Петра Порошенка, хоча це також не означає, що п’ятий президент буде балотуватися на посаду мера Києва.

Очевидно, що партія “Європейська солідарність” рішуче налаштована і планує не просто потрапити до Київради, а завести туди максимальну кількість депутатів, тому очолити список партії має очолювати сильний кандидат.

Наші перевірені джерела у цій політсилі повідомляють, що станом на 3 вересня у “Європейській солідарності” насправді розглядають 5 можливих кандидатур на посаду мера столиці.

Серед них дійсно є Марина Порошенко та Петро Порошенко, а також Олексій Гончаренко та Олександр Турчинов, який нещодавно приєднався до політсили.

Найнесподіванішим кандидатом у цьому переліку називають Андрія Мацолу – відомого пивовара, засновника, співвласника та голову наглядової ради “Першої приватної броварні”.

Остаточне ж рішення щодо кандидата на посаду мера Києва у “Європейській солідарності” планують озвучити до 15 вересня.

Часу для визначення із кандидатами насправді залишилося небагато, адже офіційна кампанія місцевих виборів офіційно стартує в Україні у суботу, 5 вересня. Вибори мера Києва, а також вибори депутатів Київської міської ради відбудуться в столиці України 25 жовтня як більшість регіональних виборів по всій країні.

Згідно із законом, партії мають подати до ЦВК списки кандидатів не пізніше ніж за 35 днів до дати голосування.

Станом на 3 вересня на посаду столичного градоначальника офіційно претендують Віталій Кличко; Сергій Притула; Андрій Пальчевський; Олександр Попов; Ірина Верещук; Борислав Береза; Михайло Добкін; Микола Томенко; Олексій Кучеренко, Олександр Омельченко; Андрій Іллєнко; Єгор Фірсов, Сергій Гусовський та Сергій Шахов. Судячи із тенденцій виборчої кампанії цьогорічної осені, це далеко не весь перелік.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...