Перш ніж обкладати податками власників городів, Зеленський має відповісти за 40 млн доларів в офшорах від Коломойського – Ірина Геращенко

Автор: Галина Ворона
17:44 18.10

Влада намагається обкласти податками кожного українця, при цьому президент Володимир Зеленський уникає відповідей на запитання щодо 40 мільйонів доларів від Коломойського, які були виведені через його офшорні структури.

Перш ніж обкладати податками власників городів, Зеленський має відповісти за 40 млн доларів в офшорах від Коломойського – Ірина Геращенко

Про це під час погоджувальної ради заявила співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко.

За її словами, на цьому тижні збираються прийняти “ресурсний законопроект” 5600, яким збираються накласти податки навіть на власників городів.

При цьому сама влада податки не сплачує. Зеленський вважає, що Порошенко найняв 600 журналістів-розслідувачів і винайняв передовиці всіх світових медіа для того, щоб написати там про офшорний скандал із Зеленським. В Україні на офшорний скандал жоден правоохоронний орган поки що уваги не звернув”, – зауважила співголова фракції.

Вона підкреслила, що у суспільства є запитання до Зеленського.

Перше: чи були сплачені податки з 40 мільйонів доларів, які були виведені в офшори. Друге: за що саме були заплачені ці 40 мільйонів доларів. І третє: походження цих коштів. Чи мали вони відношення до ПриватБанку, куди потім з усіх платників податків було внесено 166 мільярдів рефінансу”, – пояснила Ірина Геращенко.

Читайте також: Відкрилась скринька Пандори. Протестувальники зібрались біля резиденції Зеленського – фото

Нагадаємо, 3 жовтня ICIJ опублікував “досьє Пандори” (Pandora Рapers) про можливу причетність світових лідерів до офшорних схем. У розслідуванні йдеться, що президент Володимир Зеленський та його близькі соратники могли бути причетними до переказів $40 млн від структур, пов’язаних із олігархом Ігорем Коломойським.

Після оприлюднення розслідування “ЄС” подала до Офісу Генпрокурора дві заяви про злочини оточення Зеленського.

Зеленський прокоментував резонансні Pandora Рapers вчора ввечері, через два тижні після публікації матеріалів, – мовляв, “Студія Квартал 95” не причетна до будь-якого відмивання грошей, а уся оприлюднена у розслідуванні Pandora Papers інформація про його можливий зв’язок із низкою офшорних володінь не має жодних нових деталей і була відома раніше. Ну і традиційно чинний президент бачить тінь “товариша Петра” за розслідуванням.

Великий Київ у Google News

підписатися