“На мене як на президента України нічого товариш Петро так і не знайшов”. Зеленський вперше прокоментував розслідування Pandora Papers

Автор: Галина Ворона
23:51 17.10

Президент Володимир Зеленський вперше за два тижні прокоментував резонансне розслідування Pandora Рapers. Він заявляє, що “Студія Квартал 95” на причетна до будь-якого відмивання грошей, а уся оприлюднена у розслідуванні Pandora Papers інформація про його можливий зв’язок із низкою офшорних володінь не має жодних нових деталей і була відома раніше, а також натякає на причетність до розслідування “товариша Петра”.

“На мене як на президента України нічого товариш Петро так і не знайшов”. Зеленський вперше прокоментував розслідування Pandora Papers

Про це Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю телеканалу ICTV.

Чесно кажучи, сюжет не дуже, Я вам кажу як професіонал. По-перше, нічого нового, це було для мене як дежавю. У 2019 році все те ж кіно я бачив на каналах олігарха Порошенка, який показував, тому що розумів, що проти мене бруду ніякого немає… Радий, що ніяких нових деталей я не побачив. Це говорить про те, що з 2019 року на мене як на президента України нічого товариш Петро так і не знайшов”, – зазначив він.

При цьому Зеленський не став заперечувати, що у 2012 році використовував офшорні компанії, мовляв, за часів Януковича всі структурували свій бізнес, особливо бізнес, пов’язаний зі ЗМІ.

Всі канали мали компанії за кордоном, абсолютно всі. Тому що це була можливість, щоб на тебе політика не впливала. У “Кварталу 95” була сатира, всі тиснули, всі хотіли впливати. Податкова ходила до нас якщо не щодня, то щотижня, і для таких речей було… називалося “структурування бізнесу” студії “Квартал 95”, – пояснив він.

Також Зеленський запевнив, що ані він, ані жоден член студії “Квартал 95” не займалися відмиванням грошей.

Я особисто побудував без бюджетів, без держави бізнес в Україні з нуля. Відмиванням у 2012 році, ніяких грошей, і з 2012 року, і з 2001-го, і у 2019-му не займався ані я, ані жоден член студії “Квартал 95″. Ми займалися виключно творчістю”, – додав він.

Читайте також: Відкрилась скринька Пандори. Протестувальники зібрались біля резиденції Зеленського – фото

Нагадаємо, 3 жовтня ICIJ опублікував “досьє Пандори” (Pandora Рapers) про можливу причетність світових лідерів до офшорних схем. У розслідуванні йдеться, що президент Володимир Зеленський та його близькі соратники могли бути причетними до переказів $40 млн від структур, пов’язаних із олігархом Ігорем Коломойським.

Після оприлюднення розслідування “ЄС” подала до Офісу Генпрокурора дві заяви про злочини оточення Зеленського.

Як повідомлялось, у тому ж інтерв’ю Зеленський висловився про можливість обміну Медведчука на українських полонених.

Великий Київ у Google News

підписатися