Перлина столиці: на Подолі створять рекреаційну зону із велодоріжками

Автор: Марія Супрун
14:54 23.04

В історичному центрі Подолу створять якісну рекреаційну зону для киян і гостей міста.

Перлина столиці: на Подолі створять рекреаційну зону із велодоріжками

Вже затверджено проєкт реконструкції вулиці Петра Сагайдачного з облаштуванням пішохідної зони із велодоріжками, повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він розповів, що, зокрема, передбачається влаштування тротуарів і велодоріжок, озеленення з висадженням дерев, встановлення лавок, облаштування нового освітлення, систем водовідведення тощо. 

«Коли ми тільки починали робити вулицю Сагайдачного напівпішохідною, не всі розуміли, як позитивно це вплине на центр Старого Подолу. Кияни та гості міста гідно оцінили нову пішохідну зону! Тому, не зупиняючись на півдорозі, ми продовжуємо роботу з перетворення Контрактової та вул. Сагайдачного на справжню перлину столиці» – зазначив Мондриївський.

За його словами, проєкт отримав позитивний експертний висновок, а відповідні роботи триватимуть у дві черги.

Нагадаємо, що пішохідна зона на Контрактовій площі та вулиці Петра Сагайдачного запроваджена ще у 2017 році. Проте в травні минулого року Окружний адміністративний суд у м. Києві задовольнив позов кількох громадян, чим скасував пішохідну зону. Після низки судових засідань місту вдалося відстояти відповідне розпорядження та повернути киянам і гостям столиці пішохідну зону на вулиці Петра Сагайдачного.

Великий Київ у Google News

підписатися