Переселенцям почали видавати виплати від держави прямо на вокзалі

Автор: Галина Ворона
12:29 20.05

Відтепер українці, що виїжджають із зони проведення бойових дій, а також міст в окупації або оточенні, зможуть отримати від держави грошову допомогу безпосередньо під час евакуації.

Переселенцям почали видавати виплати від держави прямо на вокзалі

Як повідомляє “Укрзалізниця”, для цього дані з евакуаційних рейсів передаватимуть “Укрпошті”, яка вже облаштовувала пункти видачі готівки на вокзалі у Львові.

Пасажири п’ятьох евакуаційних потягів до Львова вже отримали виплати на загальну суму 340 тис. грн.

Невдовзі перелік вокзалів розшириться.

Відомості про виплату грошової допомоги працівники залізниці формують безпосередньо під час руху евакуаційних потягів, де мають зазначити кількість дітей та дорослих. Ці дані передаються працівникам Укрпошти, які до моменту прибуття евакуаційного потяга до вокзалу міста призначення організовують все необхідне, щоб люди одразу після виходу з потяга могли отримати кошти.

Цей проєкт доповнює вже запущену раніше програму “Там, де вас чекають” та має донести до всіх, хто досі не наважувався евакуюватися з Донбасу, що на них дійсно чекають.

Ця програма покликана допомогти все ж таки евакуюватись тим, хто підставляє життя під загрозу кожного дня, але досі не наважувався виїхати з найгарячіших точок, мовляв, “ми нікому не потрібні!” Ми не словами, а справами підтверджуємо, що “потрібні”, — люди відразу отримують “живі” підйомні кошти. До того ж ще в потязі подаються заявки на розміщення, а по прибутті чекають представники місцевої влади з транспортом, щоб відразу відвезти на поселення. Від самого початку програми ми бачимо, що піклування держави дає свій результат: тільки за вчора близько 400 людей з-під лінії вогню з Донбасу все ж таки виїхали евакуаційними вагонами Укрзалізниці, а до того останні тижні цей денний показник був у межах 100-150, –керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці каже Олександр Перцовський.

До слова, переселенці можуть отримати щомісячно 2200 грн на кожного члена родини.

Читайте також: Сергій пече пироги, Іван варить каву: переселенці з Київщини “завойовують” Львів

Нагадаємо, під Києвом збудують пілотне містечко для переселенців.

Великий Київ у Google News

підписатися