Перед запуском опалення у “Київтеплоенерго” розповіли про вартість тепла у новому сезоні

Автор: Галина Ворона
16:21 22.10

Тарифи “Київтеплоенерго” на тепло для населення в опалювальному сезоні 2021/2022 залишаться незмінними, незважаючи на збільшення затрат підприємства через зростання вартості газу.

Перед запуском опалення у “Київтеплоенерго” розповіли про вартість тепла у новому сезоні

Про це перед початком опалювального сезону розповіли в “Київтеплоенерго”.

Як зазначається вартість 1 Гкал тепла залишиться на рівні 1654,41 грн з ПДВ. Такий тариф затверджено розпорядженням КМДА від 19 жовтня 2021 року № 2176.

У “Київтеплоенерго” нагадали, що  Київська міська рада прийняла рішення про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства «Київтеплоенерго» на 2 мільярди гривень. Це один із необхідних кроків, щоб стабільно пройти опалювальний сезон і не допустити зростання тарифів на тепло для населення. Рівень вартості тепла для мешканців багатоквартирних будинків залишається незмінним уже впродовж трьох років поспіль.

Рішення про незмінність тарифів було прийнято на виконання Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води, укладеного 30 вересня поточного року.

Зауважимо, опалювальний сезон у столиці стартує від завтра, 23 жовтня. Для повного запуску опалення в житлових будинках столиці необхідно сім днів.

Читайте також: 78 – “за”. Київрада звернеться до Ради та Кабміну, аби зупинити зростання тарифів — Прокопів

Нагадаємо, тарифи для комерційних та бюджетних установ у столиці зросли на 50%.

Великий Київ у Google News

підписатися