Пенсії у “Дії”, модернізація заводу “Енергія” та повернення заповідних ділянок на Жуковому острові – найрезонансніші новини вівторка

21:41 14.09

Киян цікавлять зміни, які роблять їхнє життя комфортнішим, зручнішим та безпечним. Саме тому темами, якими цікавилися містяни, були нововведення в застосунку “Дія” щодо пенсій і соцдопомоги, встановлення нового обладнення на сміттєспалювальному заводі та повернення місту незаконно відібраних ділянок у заказнику “Жуків Острів”.

Пенсії у “Дії”, модернізація заводу “Енергія” та повернення заповідних ділянок на Жуковому острові – найрезонансніші новини вівторка

“Великий Київ” нагадує про найбільш обговорювані новини вівторка, 14 вересня.

Пенсії, соцвиплати та сповіщення про кредити: нові послуги в “Дії” цієї осені

Восени команда Мінцифри під час Diia Summit презентує нові цифрові послуги в “Дії”.

Зокрема, в “Дії” цієї осені стануть доступні такі онлайн-послуги:

Навіщо на сміттєспалювальному заводі “Енергія” реактор (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Київ поставив перед собою амбітну мету – зробити завод «Енергія» таким, як заводи у Європі. Адже деякі європейські сміттєспалювальні заводи свого часу були далекими від ідеалу, наприклад, завод у Відні, чи завод у Будапешті. Але після модернізації обладнання та встановлення сучасних фільтрів, вони працюють, не шкодячи довкіллю і людям, приймають екскурсії і вже стали своєрідними туристичними атракціями.

На «Енергії» також почали встановлювати нове обладнання для хімічної очистки димових газів. 

Забудовник програв: Києву повернули 4 заповідні ділянки на Жуковому острові

Апеляційний суд повернув Києву 4 ділянки природно-заповідного фонду ландшафтного заказника “Жуків Острів” вартістю понад 9,5 млн грн.

Як зазначається, ці землі мають особливе природоохоронне та історико-культурне значення і щоб не допустити їхньої забудови, прокуратура звернулася до Київського апеляційного суду.

Великий Київ у Google News

підписатися