Патріоти повинні об’єднатися проти розколу України – лікарка-волонтер Кузьменко

Автор: Злата Колос
16:15 18.02

Дитячий кардіохірург, лікар-волонтер Юлія Кузьменко, яка балотується до Верховної Ради від партії “Європейська Солідарність“ у 50-му окрузі Донеччини, закликала патріотичні сили об’єднатися для відновлення територіальної цілісності України.

Патріоти повинні об’єднатися проти розколу України – лікарка-волонтер Кузьменко

На цьому вона наголосила у прямому ефірі телеканалу “Прямий“.

За її словами наразі пріоритетом має стати відновлення територіальної цілісності України: “найважливіше для мене це саме наша перемога, повернення України в її територіальних межах“.

Відбувається поляризація ситуації в Україні на проросійське і проукраїнське суспільство. Це починається в політиці, але настільки відбивається на суспільстві, що постало питання об’єднання патріотичних сил“, – пояснила вона.

Також дитяча лікарка додала, що 50-й округ дуже до неї близький: “Донеччина – моя мала Батьківщина“.

Нагадаємо, у відповідь на численні звернення ветеранських та волонтерських громадських організацій партія “Європейська Солідарність“ висунула відому волонтерку, дитячого кардіохірурга, кандидата медичних наук Юлію Кузьменко кандидатом на довиборах у Верховну Раду в окрузі № 50 на Донеччині. Наразі чинна влада  бездоказово і несправедливо переслідує Юлію Кузьменко.

Нардепка від “ЄС“ Софія Федина наголосила, що чинна влада зневажила відому дитячу лікарку Кузьменко, так само як ця влада зневажає й весь український народ.

Зауважимо, довибори у 50-му окрузі на Донеччині відбудуться 28 березня 2021 року.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...