Федина: Юлія Кузьменко – промінчик сонця у темному царстві

Автор: Злата Колос
22:51 15.02

На виборах у 50-му окрузі на Донеччині йде три особи, які є зрадниками України, їх називають нечисть, нечисть, й ще раз нечисть. 

Федина: Юлія Кузьменко – промінчик сонця у темному царстві

На цьому наголосила у прямому ефірі Facebook народна депутатка від “Європейської Солідарності“ Софія Федина. 

На думку парламентарки, відома дитяча лікарка й волонтерка Юлія Кузьменко має всі шанси отримати значну підтримку на своєму окрузі. 

“Мені здається, що у Юлії Кузьменко є досить значна можливість отримати підтримку на своєму виборчому окрузі. Ми знаємо, що наразі там йде три особи, які, м’яко кажучи – це зрадники України. Їх називають не інакше , як нечисть, нечисть й ще раз нечисть“, – наголосила  вона. 

Федина зазначила, що Кузьменко є доброю і справжньою людиною, і стане тією кандидаткою, за яку варто голосувати.

“Юля настільки добра, настільки світла, настільки справжня. І настільки зневажена владою, яка так само зневажає й весь український народ, що мені видається, що вона буде, як промінчик сонця в темному царстві. Що це буде   промінь надії, який дасть людям можливість відчути, що можливо не все ще втрачено. Що є за кого голосувати“, – пояснила вона. 

Депутатка  нагадала, що не потрібно обирати з найменшого зла, є можливість обрати когось справжнього та найкращого. І  додала, що у парламентському комітеті здоров‘я професійність Кузьменко буде далеко не зайвою. 

Нагадаємо, Партія «Європейська Солідарність» висунула кандидатомна довиборах у Верховну Раду в окрузі № 50 на Донеччині відому волонтерку, дитячого кардіохірурга, кандидата медичних наук Юлію Кузьменко, яку зараз бездоказово і несправедливо переслідує влада. Таке рішення ухвалив з’їзд партії у відповідь на численні звернення ветеранських та волонтерських громадських організацій.

Додамо, довибори у 50-му окрузі на Донеччині відбудуться 28 березня 2021 року.

 

 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...