Озеро Кирилівське рятують від забруднення сорбентом

Автор: Галина Ворона
15:14 22.02

Фахівці “Плеса” та служби “КАРС” провели негайні заходи для стабілізації ситуації на озері Кирилівське, де напередодні виявили забруднення нафтопродуктами.

Озеро Кирилівське рятують від забруднення сорбентом

Про це повідомляє пресслужба “Плеса”.

Як зазначається, після повідомлення від представників Національної поліції щодо можливого скиду нафтопродуктів у районі річки Сирець у озеро Кирилівське,  КП “Плесо” відправлено інспектора та працівників лабораторії для встановлення факту скиду та визначення його обсягів та характеристик.

Для ліквідації забруднення залучено також службу “КАРС”. Фахівці встановили загорожі бонів та застосували сорбент, щоб запобігти подальшому поширенню забруднення.

Станом на зараз проводиться моніторинг стану озера. Працівники КП збільшують обсяг використовуваного сорбенту “Еколан-М” — спеціального засобу, призначеного для очищення ґрунтів та природних водойм від нафтопродуктів.

Додаткова інформація щодо результатів розслідування та заходів, вжитих для нейтралізації можливих наслідків ситуації, буде надана після завершення виконання всіх необхідних заходів та збору вичерпної інформації щодо інциденту”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Горіхуватських ставках знову виявили забруднення води – що відомо 

Нагадаємо, правоохоронці розслідують забруднення озера Кирилівське в Оболонському районі.

Великий Київ у Google News

підписатися