Освячену воду на Водохреще кияни зможуть набрати прямо з кранів у своїх квартирах

Автор: Галина Ворона
15:52 05.01

Цикл різдвяно-новорічних свят завершає Водохреща, яке віряни УПЦ з переходом на новий календар відзначатимуть 6 січня. Вважається, що освячена у цей день вода має особливі властивості, змиває негатив, заспокоює та навіть зцілює. Киянам, які з різних причин не зможуть прийти до храму, щоб освятити воду, не варто переживати, адже вся вода, яка подаватиметься в місто в день Водохреща, буде освячена.

Освячену воду на Водохреще кияни зможуть набрати прямо з кранів у своїх квартирах
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє “Київводоканал”.

Підготовку до Водохреща на підприємстві почали завчасно: сьогодні, як і щороку напередодні Водохреща, запросили священнослужителів для освячення води на водопровідних об’єктах столиці.

Чин великогоо водосвяття на водопровідних станціях “Київводоканалу” здійснив настоятель храмів Святого Благовірного князя Ярослава Мудрого (Мала Тепла Софія) та Першоверховних апостолів Петра і Павла протоієрей Петро Ландвитович.

Читайте також:  Великий чин освячення води: коли його здійснюють – 5 чи 6 січня та в чому суть події

Нагадаємо, напередодні КП “Плесо” закликало киян не стрибати в ополонки на Водохреще. Та на всяк випадок, якщо хтось все ж вирішить стрибнути в ополонку, пляжі та водойми столиці систематично перевіряють на відповідність санітарним нормативам, а на традиційних для Водохреща локаціях чергуватимуть рятувальники.

Великий Київ у Google News

підписатися