«Острів Оболонський» перетворювали на рекреаційну зону останні три роки

Автор: Любава Лисичкіна
20:11 31.05

На цей об’єкт з бюджету міста виділили 127 млн грн.

«Острів Оболонський» перетворювали на рекреаційну зону останні три роки

Мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ» повідомив, що облаштування рекреаційної зони «Острів Оболонський» розпочали ще у 2021 році.  

Він зазначив, що на цей об’єкт з бюджету міста виділили 127 млн грн. Були прокладені електро- та водо-мережі. Облаштували доріжки та велодоріжки, алеї. Створили пляжну зону, встановили медичний пункт, три громадських вбиральні та пост охорони.

«Інші роботи на острові, з облаштування місць відпочинку – лави, дитячий майданчик, освітлення, частково озеленення та ще багато іншого, були здійснені також за рахунок меценатів. Бюджетних – тільки частина коштів!» – наголосив мер Києва.

Імена меценатів зазначені на табличці перед входом на новий пішохідний міст. І представники компаній-меценатів після відкриття вже відвідали і новий міст, і нову рекреаційну зону відпочинку. Віталій Кличко зазначив, що вони залишилися задоволеними усіма виконаними роботами.

Відомо, на острові мали побудувати декілька спортивних зон як для важкої атлетики так і для оздоровчого фітнесу. Також велику територію облаштують для дітей. 

Раніше “ВК” розповідав, що на будівництво моста-хвилі метрополія Великого Парижа виділила 19 496 412 грн. Пізніше уряд Тайваню надав на добудову ще 2,5 млн доларів фонду “Майбутній Київ”, який заснували мер Києва Віталій Кличко та забудовник Ігор Ніконов.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин