Осінні канікули можуть затягнутись на 3-4 тижні

Автор: Галина Ворона
23:28 15.10

Осінні канікули у школах можуть подовжити до 3-4 тижнів через коронавірус.

Осінні канікули можуть затягнутись на 3-4 тижні

Про це в ефірі Українського радіо заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін.

Скоріш за все вони (канікули – ред.) будуть трошки продовжені. Але ми не вважаємо, що вони будуть доволі тривалими. Зазвичай вони тривають впродовж двох тижнів, ми зараз дискутуємо про термін 3-4 тижні”, – каже Кузін.

Він зауважив, що в стаціонарах від коронавірусу лікуються знаходиться 607 дітей – це 21% від кількості ліжок для хворих COVID-19, які були виділені на педіатричному напрямку.

Діти більш активно залучаються в епідемічний процес, велика кількість класів зачиняється через випадок коронавірусу у дитини або вчителя. Весь клас вважається контактним і він зачиняється на “умовний” карантин”, – пояснив Кузін.

Як повідомляв “ВК”, Міністерство охорони здоров’я рекомендує школам піти раніше на осінні канікули. У Києві не дослухались до порад і вирішили робити канікули за планом.

Нагадаємо, за рішенням Кабміну освітній процес не має зупинятися навіть у регіонах, які потрапили до червоної зони, але за умови 100-відсоткової вакцинації працівників. Освітяни включені до переліку професій, представники яких мають бути обов’язково вакциновані для повноцінної роботи. Якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати.

Великий Київ у Google News

підписатися