МОЗ відправляє дітей на канікули раніше – що вирішили у Києві

Автор: Галина Ворона
16:02 13.10

Діти в усіх столичних школах підуть на осінні канікули за графіком – з 25 жовтня. Причин для дострокового початку канікул немає.

МОЗ відправляє дітей на канікули раніше – що вирішили у Києві

 Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, наразі в школах Києва на коронавірус хворіє трохи більше ніж 800 учнів, а це менше ніж 0,3% від загальної кількості столичних школярів.

Крім того, у всіх закладах освіти вже вакциновано понад 86% працівників, що є однією з основних умов очної роботи. Враховуючи темпи вакцинації, вже до кінця жовтня ми вакцинуємо практично 100% співробітників”, – заявив Валентин Мондриївський.

Він також зазначив, що станом на сьогодні майже в усіх закладах освіти увімкнули опалення, а за вихідні опалення включать у всіх закладах освіти, яких у місті понад 900. Таким чином, в місті створені всі умови для безпечного продовження освітнього процесу.

Як повідомляв “ВК”, Міністерство охорони здоров’я рекомендує школам піти раніше на осінні канікули.

Нагадаємо, за рішенням Кабміну освітній процес не має зупинятися навіть у регіонах, які потрапили до червоної зони, але за умови 100-відсоткової вакцинації працівників. Освітяни включені до переліку професій, представники яких мають бути обов’язково вакциновані для повноцінної роботи. Якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати.

Великий Київ у Google News

підписатися