Невакциновані підуть з роботи. У МОЗ затвердили перелік професій, для яких COVID-щеплення є обов’язковим

Автор: Любава Лисичкіна
19:27 07.10

Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Невакциновані підуть з роботи. У МОЗ затвердили перелік професій, для яких COVID-щеплення є обов’язковим

Як повідомляє МОЗ, відомство затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.  

Відтак,  обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності. 

“Освітяни та працівники органів влади кожен день взаємодіють із великою кількістю людей, а тому ризикують інфікуватися на коронавірусну хворобу. Майже всі, хто потрапляє в лікарню з COVID-19 — невакциновані. Це рішення покликане захистити життя і здоров’я українців та їхніх близьких, створивши безпечне середовище в закладах освіти та державних установах”, – пояснив Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. 

Наказ набирає чинність через один місяць з дня його публікації. 

До слова,  у КМДА розповіли, коли введуть обмеження на транспорт і хто ним зможе користуватися, а пенсіонери Київщини можуть вакцинуватися у відділеннях «Укрпошти».

Великий Київ у Google News

підписатися