Оновлення Арсенальної площі: за входом у метро з’явиться музичний фонтан

Автор: Марія Супрун
14:44 30.04

В Києві підходить до завершення ще один етап реконструкції Арсенальної площі – за входом у метро буде зведено музичний фонтан.

Оновлення Арсенальної площі: за входом у метро з’явиться музичний фонтан

Що ще вже зроблено розповіли в А Development.

Зокрема, збудована на схилах частина фортифікаційної споруди має ризик зсуву, тож наразі її фундамент підсилили 487-ма 12-метровими колонами, внутрішнє склепіння укріпили металоконструкціями та збудували підпірну стінку на 35 колон. Також оновили покрівлю.

Фасаду комендатури повернули його історичний вигляд: червону радянську штукатурку демонтували, відкривши унікальну жовту цеглу – візитну картку Києва ХІХ ст. А сама будівля виглядає так, як у 1850 році, коли її було зведено.

Крім того, повністю відновили легендарні Микільські ворота, а також автентичну «родзинку» – голови левів на них. Раніше кияни не мали доступу ні до воріт, ні до комендатури – вони були загороджені парканом. 

Як повідомлялося, до Дня Києва, планують закінчити другу чергу реконструкції – за станцією метро “Арсенальна” з’явиться фонтан, також буде повністю впорядкована територія, що примикає до будівлі колишньої військової комендатури Києва (ФОТО).

Як виглядав оновлений публічний простір Арсенальної площі взимку – дивіться тут (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...