НДСЛ “Охматдит” оголосив тендер на будівельні роботи для сучасного лікувально-діагностичного корпусу.
Як повідомляє МОЗ, очікувана вартість – 367,4 млн грн. Фінансування забезпечує Благодійний фонд “Охматдит – Здорове дитинство”.
Цей корпус став ключовим після ракетного удару в липні 2024 року, прийнявши більшість відділень із пошкоджених будівель. Його відновлення – пріоритет для забезпечення медичної допомоги.
Як долучитися до відбудови
- Деталі тендеру та подання пропозицій – у системі Prozorro.
- Кінцевий термін подання: 17 травня 2025 року, 00:00.
Стан відновлення інших об’єктів лікарні:
- Трансформаторна підстанція: підписано контракт на проектно-кошторисну документацію, обладнання від міжнародних партнерів зберігається на території.
- Хірургічний корпус: розробляється проектна документація, фінансування – Світовий банк.
- Токсикологічний корпус (№3): пам’ятка архітектури, розпочато протиаварійні роботи за кошти UNITED24.
- Адміністративний корпус (№9): завершено науково-проектну документацію, тендер на консерваційні роботи планується у травні 2025 року.
Читайте також: У поліклініці «Охматдиту» коштом Німеччини відновили відділення нефрології та діалізу
Нагадаємо, будівлі Охматдиту зазнали пошкоджень під час масованої атаки рф 8 липня 2024 року. Того дня більшість районів Києва постраждали в результаті ворожої атаки: у місті виникли пожежі, масові руйнування та загиблі. Удар по “Охмадиту” прийшовся на корпус, де діти отримували діаліз. Загалом у лікарні пошкоджено 5 корпусів. Серед загиблих в “Охматдиті” молода лікарка зі Львова. Аварійно-рятувальні роботи на території “Охматдиту” тривали цілу добу – розбір завалів завершили близько 11:00 9 липня. За остаточними даними, внаслідок атаки рф на території дитячої лікарні загинули дві людини, за медичною допомогою звернулося 32 поранених. Госпіталізовано з травмами 8 дітей.