UNICEF Ukraine: Україна увійшла до 15 країн, які першими у світі отримають ковід-вакцини від COVAX

Автор: Любава Лисичкіна
15:40 30.01

Україна отримала підтвердження щодо 117 тис доз вакцини Pfizer/BioNTech, доставка якої розпочнеться у середині лютого. Її буде використано щеплення медичних працівників, які лікують хворинх на СOVID-19.

UNICEF Ukraine: Україна увійшла до 15 країн, які першими у світі отримають ковід-вакцини від COVAX
Про це інформує UNICEF Ukraine (ЮНІСЕФ Україна).
 
“Україна увійшла до 15 країн, які першими у світі отримають вакцини проти COVID19 у рамках глобальної ініціативи COVAX. Також протягом першого півріччя Україна може очікувати на доставку 2,2 – 3,7 млн доз. вакцини AstraZeneca”, –  ідеться  у дописі. 
 
Як лідер у сфері закупівель вакцин у світі, ЮНІСЕФ відповідає за координацію та підтримку закупівель, міжнародні перевезення та доставку у межах країн вакцин проти СOVID-19 у рамках ініціативи COVAX.
 
Зазначається, що ЮНІСЕФ спільно з Панамериканською організацією охорони здоров’я (PAHO) координує зусилля, щоб закупити та доставити вакцину для 92 країн з низьким та нижчим середнім рівнем прибутку.
 
Нагадаємо, Європейська комісія прийняла рішення ввести експортний контроль за вакцинами від COVID-19.
 
Також, вчора стало  став відомий календарний план вакцинації українців  від COVID-19. Раніше ми писали, що орієнтовно перші вакцини в Україну можуть привезти 15 лютого.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...