Один з найбагатших людей України відновить медобладнання Охматдиту, а UNITED24 запустив збір на 100 мільйонів

Автор: Любава Лисичкіна
18:54 08.07

Крім того, ініціатива UNITED24 спільно з monobank запустила збір на 100 млн грн для відновлення і підтримки Національної дитячої спеціалізованої лікарні. Мета – 100 млн грн.

Один з найбагатших людей України відновить медобладнання Охматдиту, а UNITED24 запустив збір на 100 мільйонів

Як повідомилиа пресслужба фонду Віктора Пінчука, Віктор та Олена Пінчуки заявили, що візьмуть на себе відновлення медичного обладнання дитячої лікарні “Охматдит”. 

Представники Фонду наразі спілкуються із лікарнею для виявлення найважливіших потреб.

“Охматдит” — це найбільша дитяча лікарня в Україні, де щороку відбувається понад сім тисяч складних операцій.

“Ворог-злочинець навіть не розуміє, що такі трагічні моменти тільки ще більше обʼєднують Україну та українців. Ми не можемо повернути життя загиблих, але разом ми все відновимо”, — заявив Віктор Пінчук.

 Як повідомили у  UNITED24, поставлено за мету відновити лікарню, щоб знову рятувати дітей, двати надію, повертати до життя.

Наразі зібрано вже понад 12,6 млн грн, зокрема, на заклик UNITED24 і monobank відгукнулися мережа мультимаркетів “Аврора” (5 млн грн), мережа “Сільпо” (1 млн грн), Varus (1 млн грн).

Приєднатися до збору можна за посиланням:

https://send.monobank.ua/jar/86E35o8GcC

Як відомо, “Охматдит” – найбільша дитяча лікарня в Україні, де щорічно лікують понад 20 тис. дітей з усієї країни. Ракета повністю зруйнувала корпус токсикології та пошкодила ще чотири. Постраждали 10 хірургічних відділень, п’ять онковідділень, два соматичних відділення, інтенсивна терапія, дві реанімації, операційні блоки, відділення радіології та променевої терапії, частина онкогематологічної лабораторії (єдиної в країні). Дітей було евакуйовано в інші лікарні столиці.Для тих, хто бажає підтримати дитячу лікарню, оприлюднили Офіційні реквізити Фонду Охматдит.

Вранці 8 липня російська ракета атакувала дитячу лікарню “Охматдит” у Києві.

Читайте також:  Фото дня. Маленькі пацієнти “Охматдиту” сидять з капельницями під зруйнованою лікарнею

Нагадаємо, сьогодні вранці шість районів Києва постраждали в результаті ворожої атаки: у місті пожежі, масові руйнування та загиблі (оновлюється). Також росіяни пошкодили головний корпус лікарні “Охматдит”. Як повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, удар по “Охмадиту” прийшовся на корпус, де діти отримували діаліз.

У Шевченківському районі також повністю зруйновано під’їзд житлового будинку – рятувальники намагаються дістати людей з-під завалів. Ще один медцентр пошкоджено внаслідок повторного удару у Дніпровському районі –  є загиблі і поранені.

Загалом наразі відомо про 10 загиблих та 35 постраждалих внаслідок ракетного удару по столиці.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин