Обставини смерті викликають запитання. В селі під Києвом поховали батька екснардепки Чорновол

Автор: Володимир Хлєбников
20:14 14.12.2021

У вівторок, 14 грудня, в селі Гора Бориспільського району поховали батька журналістки та екснардепки Тетяни Чорновол. Чоловік помер на 67 році життя під час відпочинку в Єгипті. Обставини загибелі Миколи Чорновола залишаються нез’ясованими.

Обставини смерті викликають запитання. В селі під Києвом поховали батька екснардепки Чорновол

Про смерть близької людини колишня нардепка повідомила у Facebook 12 грудня.

Мій тато, Микола Чорновол, загинув в Єгипті. Ми так і не знаємо, що трапилося. Відпочивав з мамою. Плавали в морі, дивилися рибок. Раптом щось сталося. Викинув маску і поплив до берега, мама побачила, що не дихає, але пливе. Мама допомогла… На мілководді став – і відключився. Люди на березі рятували, в лікарні запустили серце, що зупинилося по дорозі. Аналізи – були в нормі. Мозок був живий, серце забилося, як у спортсмена, з кожним днем ставало краще….Думали – чудо, ще трохи й прокинеться, будемо згадувати і дивуватися. Але раптом стан погіршився“, – написала вона.

Читайте також: “Тетяна Чорновол – це символ”. Петро Порошенко виступив з промовою на підтримку журналістки

Тетяна Чорновол зазначила, що лікарі так і не змогли пояснити причини смерті. “Страхова спочатку взагалі нахабно брехала (навіть не хочу про це), потім видали мені результати багатьох аналізів і досліджень, наші лікарі продивилися, що могло викликати таке порушення ритму серця, аж до його зупинки, але нічого не знайшли… Що сталося? Може це отрута крилатки (розповсюджена отруйна риба Єгипту)? Вже не дізнаємося і вже і неважливо“, – додала ексдепутатка.

Микола Чорновол біля пам’ятника Тарасу Шевченку в Києві

Незрозумілою смерть Миколи Чорновола назвав активний учасник Революції Гідності, колишній народний депутат Ігор Луценко.

Близько 10 днів не приходив до тями, помер у реанімації. Наскільки я розумію, явних ознак укусу чогось отруйного чи проблем із серцем не виявили. Очікували, що нарешті прокинеться, але не сталося.
Знав його особисто. Він був певним протилежним полюсом до Тетяни: спокійний, врівноважений. Сильний і працьовитий, старий козак, ветеран мітингів 80-х, рухівець з партквитком № 11“, – написав він сьогодні у себе в Facebook.

Він також згадав і про чоловіка Тетяни Чорновол – Миколу Березового, громадського діяча, добровольця, який загинув на Донбасі від кулі снайпера у серпні 2014 року: “Дуже боляче, що на моїх очах з інтервалом у сім років родина Чорновол втратила своїх дорослих чоловіків“.

Читайте також: “Мер Майдану – наш”. Віталій Кличко відвідав “арештантку” Тетяну Чорновол

Нагадаємо, у листопаді 2020 року помер батько екснардепки Ольги Богомолець Вадим Березовський, який окрім наукових здобутків в медичній сфері прославився протистоянням з незаконними забудовниками в центрі Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися