Помер батько Ольги Богомолець – професор Вадим Березовський

17:20 15.11.2020

У віці 88 років помер вчений-медик, фахівець у галузі клінічної фізіології та космічної медицини, професор Вадим Березовський.

Помер батько Ольги Богомолець – професор Вадим Березовський

Про смерть батька на своїй сторінці в Facebook повідомила його донька – колишня народна депутатка Ольга Богомолець.

“Проф. Березовський Вадим Якимович – завжди веселий, невпинний і невтомний борець за справедливість і довголіття, за освоєння космосу, за збереження парків Києва, за захист Олександрівської лікарні”, – написала вона.

Прощання із заслуженим діячем науки і техніки України відбудеться в понеділок, 16 листопада, о 12:00 на Байковому цвинтарі.

Зазначимо, що Березовський опублікував 340 наукових робіт та статей, 10 монографій, зареєстрував 29 авторських свідоцтв та патентів на винаходи. У співпраці з Миколою Сиротініним першими в Україні використовували електрохімічний метод вимірювання напруги кисню в живих людських тканинах і лабораторних тканин.

Склав реєстр близнюків міста Києва для дослідження співвідношення вроджених і набутих в процесі онтогенезу особливостей реакцій на гіпоксію.

Професор Березовський – активний громадський діяч, організатор акцій проти забудови на території Олександрівської лікарні в Києві.

Нагадаємо, раніше померла Аделаїда Лобановська – дружина легендарного тренера.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин