“Образив тварину – іди на гільйотину”. Київ вийшов на Всеукраїнський марш за права тварин

Автор: Галина Ворона
14:14 05.09

У ці хвилини у столиці Україні відбувається наймасштабніша гуманістична подія, покликана об’єднати людей навколо загальнолюдських цінностей та привернути увагу громадськості до гострої потреби захисту тварин від жорстокості.

“Образив тварину – іди на гільйотину”. Київ вийшов на Всеукраїнський марш за права тварин

Організатор маршу – зоозахисна організація UAnimals.

Місце збору учасників традиційне – столичний парк Шевченка, звідки кількатисячна хода пройшла центральними вулицями Києва до Верховної ради.

Учасники та організатори акції озброїлись плакатами “Захист слабких – справа сильних”, “Образив тварину – іди на гільйотину”, “Я тобі не шуба”, “Цінне кожне життя”, “Я не декорація для фото”. Дехто із активістів переодягнувся у костюми тварин.

Вони вимагають від президента України Володимира Зеленського, прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та депутатів Верховної Ради України законодавчої заборони цирків із тваринами, контактних зоопарків, дельфінаріїв, хутрових ферм і притравочних станцій, а також закликають владу сприяти притягненню до відповідальності живодерів і догхантерів.

Нам кажуть, що захист тварин не на часі. Але ми зібралися тут, бо гуманність завжди на часі. Підприємці, актори, артисти, волонтери, студенти, пенсіонери, ветерани – ми всі різні, але разом вимагаємо одного: врятувати тварин!

Марш за тварин одночасно відбувається у Києві, Львові, Харкові, Тернополі, Одесі, Сєвєродонецьку, Чернігові – загалом у 30 містах України, а також в Антарктиді, на станції “Академік Вернадський”.

Читайте також: Вас не б’ють батогом, щоб ви співали. Зоозахисники створили новий проект проти цирків з тваринами

Нагадаємо, модний італійський фотограф став зоозахисником на Київщині (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися