Оборона Києва: добровольців запрошують на щотижневі навчання у 112-ту бригаду

Автор: Галина Ворона
14:25 01.12.2021

У Києві зміцнюють 112-ту бригаду територіальної оборони столиці та запрошують добровольців на щотижневі навчання.

Оборона Києва: добровольців запрошують на щотижневі навчання у 112-ту бригаду

Як розповів директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук, в серпні цього року в Києві вперше були проведені масштабні навчання територіальної оборони, під час яких було відпрацьовано взаємодію бригади та штабів територіальної оборони районних в місті Києві державних адміністрацій.

Щомісяця бригада тероборони проводить практичні заняття з бойовою стрільбою – “Єдині стрілецькі дні”. Майже щовихідні резервісти територіальної оборони збираються для підготовки на добровільній основі, де інструктори з бойовим досвідом проводять для них практичні заняття.

За словами Романа Ткачука, кількість резервістів бригади збільшилася майже вдвічі, але в бригаді продовжують роботу і залучають все більше добровольців, враховуючи досить напружену ситуацію на кордонах.

Чим більше киян знатимуть основи національного супротиву, тим менше шансів у потенційного ворога», – сказав Роман Ткачук.

У зв’язку з цим на Колегії визначили напрями залучення КМДА до розвитку тероборони столиці.

Зокрема, буде активізовано роботу з підбору приміщень комунальної власності для розміщення підрозділів окремої бригади тероборони. Голів РГА зобов’язали долучатись до організації та забезпечення підготовки батальйонів територіальної оборони районів Києва. Сплановано провести інформаційну роботу серед працівників підприємств комунальної власності щодо вступу до підрозділів територіальної оборони столиці.

Читайте також: Київ набирає резервістів у бригаду територіальної оборони – деталі

Нагадаємо, посадовці КМДА також взялись за зброю: стріляли з кулеметів та лягали під танки (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися