Київ набирає резервістів у бригаду територіальної оборони – деталі

Автор: Галина Ворона
16:32 10.04.2021

Через тривожну ситуацію на кордонах країни у Києві комплектують 112-ту бригаду територіальної оборони, яка спільно з підрозділами КМДА покликана забезпечити оборону міста, захист населення і стратегічно важливих об’єктів і комунікацій столиці у разі будь-яких проявів військової агресії.

Київ набирає резервістів у бригаду територіальної оборони – деталі

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, на сьогодні уклали близько 300 контрактів на службу в територіальному резерві. 

Залучення та навчання резервістів покладено на відділ організації територіальної оборони, що входить до складу Департаменту муніципальної безпеки КМДА. Завдання відділу – створити діючу систему тероборони Києва, що дозволить попередити спроби порушити безпеку столиці збройним шляхом, а також забезпечити другий ешелон протидії надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру.

У 2020 році ми розширили управління цивільного захисту та перетворили його на Департамент муніципальної безпеки, а також включили в його роботу напрям територіальної оборони та захист від можливої військової агресії. Також Департамент включає роботу рятувальних служб та забезпечення правопорядку у столиці у співпраці з правоохоронними органами. Ми мобілізовуємо сили для захисту території столиці, враховуючи тривожну інформацію про ситуацію на кордонах нашої країни”, – пояснив Пантелеєв.

Із початку поточного року у столиці організували регулярні заняття з резервістами територіальної оборони на добровільній безоплатній основі. До підготовки щотижнево залучається до 100 резервістів.

У березні 2021 року на базі навчального центру “Десна” відбулось практичне заняття з підготовки та застосування підрозділів тероборони Києва. Запроваджено роботу гарячої лінії, розгорнуто рекламно-агітаційну кампанію щодо набору на контракт у резерві територіальної оборони мешканців столиці.

Триває робота над відповідною програмою розвитку територіальної оборони та мобілізації у столиці “Захисник Києва”.

Читайте також: Фото дня. Кличко з гранатою 

Нагадаємо, посадовці КМДА також взялись за зброю: стріляли з кулеметів та лягали під танки (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися