Посадовці КМДА взялись за зброю: стріляли з кулеметів та лягали під танки (ФОТО)

Автор: Галина Ворона
20:25 13.03.2021

Мер Києва Віталій Кличко вирішив спробувати себе у ролі військового начальника та відправився разом із своїми заступниками та головами районів на навчання з організації територіальної оборони, де усі пройшли тренажерну, тактичну підготовку, та відпрацювали вправи зі стрільби.

Посадовці КМДА взялись за зброю: стріляли з кулеметів та лягали під танки (ФОТО)

Як повідомляє КМДА, тренування відбулися в навчальному центрі “Десна”.

Мер столиці зазначив, що керівництво міста відповідальне за безпеку в столиці. І має бути готове до будь-яких подій, тому такі навчання на полігоні “Десна” будуть регулярними для керівництва міста.

Переконаний, ми повинні мати достатню підготовку, щоб, за потреби, захищати наше місто і його мешканців. Захищати нашу державу, – підкреслив Віталій Кличко. – Сьогодні на полігоні ми пройшли інструктаж, ознайомилися з тим, як діють окремі військові підрозділи. Також була бойова підготовка, стрільби. Багато з нас служили в армії, але навички треба вдосконалювати”.

За словами військового комісара Києва Сергія Клявліна, головна мета сьогоднішніх навчань – поновити навички володіння зброєю і знання тактики ведення бою, а також знання щодо організації роботи штабу територіальної оборони і дій посадовців.

Сьогодні всі учасники навчань із завданнями впоралися і продемонстрували достатньо високий рівень підготовки», – додав він.

Читайте також: На Дніпрі підривали кригу і рятували людей з підтоплених будинків 

Великий Київ у Google News

підписатися