Обговорювали агресію РФ. Порошенко у Брюсселі провів зустріч з генсеком Європейської народної партії

Автор: Любава Лисичкіна
20:14 12.01

Під час робочої поїздки до Брюсселя Петро Порошенко  зустрівся з Генеральним секретарем Європейської народної партії  Антоніо Лопес-Істурісом.

Обговорювали агресію РФ. Порошенко у Брюсселі провів зустріч з генсеком Європейської народної партії
Як повідомив п’ятий президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, на зустрічі були обговорені питання зміцнення євроатлантичної солідарності з Україною через агресію Росії.
 
За словами Порошенка, він наголосив на неприпустимості відновлення концепції сфер впливу на європейському континенті та надання Росії права вето на вільний вибір європейських держав геополітичних союзів та інтеграційних утворень.  Він також  закликав до запровадження превентивних, а не реактивних санкцій проти російської влади за відмову від деескалації та загострення ризиків повномасштабного вторгнення на територію України.
“Ідеться, зокрема, про відключення Росії від фінансової системи SWIFT, заборону на будь-які операції з російськими борговими зобов’язаннями, санкцій проти наближених до Путіна осіб і членів їх сімей та зупинку “Північного потоку-2”, – додав Порошенко.
Також із Антоніо Лопес-Істурісом політик обговорив питання внутрішньополітичного розвитку в Україні, зокрема у контексті зростаючої інструменталізації владою правоохоронних органів та правосуддя для боротьби з політичними опонентами.
 
Нагадаємо, Порошенко порадив Зеленському не витрачати бюджетні кошти на незаконне стеження.

Як писав “ВК”, 20 грудня 2021 року п’ятому президенту України, народному депутату, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку було оголошено підозру у державній зраді. Адвокат Порошенка Ілля Новіков зауважив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова добре розуміє рівень фальсифікації цієї підозри й саме тому вона вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ.

Наразі Порошенко знаходиться за кордоном і проводить ділові зустрічі з європейськими партнерами. 6 січня він повідомив, що 17 січня повернеться в Україну та зустрінеться з генпрокуроркою Венедіктовою.

Великий Київ у Google News

підписатися