Новий рік – новий одяг: інспектори благоустрою отримали сучасну форму

Автор: Марія Супрун
20:11 13.01

Від початку січня столичні інспектори благоустрою отримали формений одяг сучасного зразка. Співробітники КП «Київблагоустрій» тепер контролюють стан благоустрою міста у зручній та впізнаваній уніформі.

Новий рік – новий одяг: інспектори благоустрою отримали сучасну форму

Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

«Інспектори благоустрою долають щодня більше десяти кілометрів, фіксуючи різні порушення у місті. Робочий день переважно проходить на вулиці. Тому головним завданням було створити теплий, комфортний, і водночас сучасний одяг. Дизайн нової уніформи розробила творча лабораторія Київського університету технологій та дизайну. Пошили також в Україні», – прокоментував Кулеба.

Уніформа інспектора – це комплект зимового одягу з шевроном, жилет із написом «Інспекція з благоустрою КМДА», головний убір та зручна сумка для планшета і документації.

Столичні інспектори благоустрою новим спецодягом задоволені.

На сьогодні у місті працюють до 120 інспекторів благоустрою. Кожен закріплений за своїм сектором, на які поділено місто. У зимовий час одна з головних функцій інспекції – контроль за станом прибирання снігу та накрижень.

Нагадаємо, днями, коли на вулиці було близько -14ºС морозу, мешканка столиці побачила біля ЦУМу на Хрещатику чоловіка, що відкриває двері відвідувачам магазину – так званий “швейцар”. І це її обурило. Та думки користувачів з приводу такого сервісу розійшлися.

Великий Київ у Google News

підписатися