“Швейцар” на морозі біля ЦУМу: як реагують в соцмережах (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
18:17 13.01

Днями, коли на вулиці було близько -14ºС морозу, мешканка столиці побачила біля ЦУМу на Хрещатику чоловіка, що відкриває двері відвідувачам магазину – так званий “швейцар”. І це її обурило. Та думки користувачів з приводу такого сервісу розійшлися.

“Швейцар” на морозі біля ЦУМу: як реагують в соцмережах (ФОТО)

Гнівний пост опублікувала у Facebook Діана Давітян.

“Запитання до ЦУМ Київ. В чому сенс ось цих чоловіків у костюмі лускунчика (чи кого там) — просто, щоб відкривали відвідувачам двері? -14 на вулиці. Більше однієї хвилини неможливо на вулиці знаходитись. Вони там стоять зранку до вечора. Якась дика історія, як на мене”, – задається питанням киянка.

В ЦУМі їй поки нічого не відповіли, але в коментарях розгорнулася жвава дискусія і реакція неоднозначна. Одні підтримують таку послугу та вважають, що це його робота, він сам її обрав та отримує зарплатню, а інші жаліють чоловіка і не розуміють навіщо він.

Згодом “Великий Київ” отримав офіційну позицію ЦУМу, в якій зазначається, що команда магазину підійшла до організації умов праці дуже ретельно.

Ми заздалегідь підготувалися до зимових морозів та несприятливих погодних умов. Перед тим, як дарувати нашим гостям гарний настрій, всі швейцари були споряджені професійною термобілизною, що забезпечує комфорт при низьких температурах, теплим взуттям, рукавицями, а також індивідуально, під розміри кожного співробітника, був пошитий теплий верхній одяг та навушники. Графік роботи враховує всі потреби наших швейцарів: скорочені зміни (до 4 робочих годин), 15-хвилинні перерви щогодини у спеціально обладнаній кімнаті у ЦУМі з гарячими напоями та смаколиками, також 1 година відведена на обідню перерву. ЦУМ піклується про фізичний стан своїх співробітників та враховує всі зміни погодних умов“, – повідомили у ЦУМі.

Нагадаємо, джип Кличка припарковано біля переходу: вже виписали штраф (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися