Нові реалії: черга із швидких до лікарні №5 у Святошинському районі

18:28 16.10.2020

Україна занурюється у нові реалії, де вже мало кого дивують черги швидких до столичних лікарень з хворими на коронавірус чи черги до лабораторій на ПЛР-тестування. Так, напередодні у столиці помітили чергу з карет швидкої допомоги до 5-ї клінічної лікарні, що у Святошинському районі.

Нові реалії: черга із швидких до лікарні №5 у Святошинському районі

На фото, які поширили у Facebook-спільноті Los Solomas, видно скупчення щонайменше із семи автомобілів швидкої допомоги.

Згодом директор медзакладу Віталій Казека у прямому ефірі програми “Київ NewsRoom” телеканалу “Київ” підтвердив: в автомобілях дійсно очікували пацієнти з підозрою на коронавірус.

За його словами, за останні два тижні хворих із коронавірусом та пневмонією побільшало у два-три рази.

Ситуація у нас дуже серйозна. Якщо порівнювати з початком вересня, за останні тижні у нас кількість хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію зросло в 2-3 рази. За вчора поступило 54 пацієнти, з них 90 відсотків — з підозрою на коронавірус”, – зазначив медик.

Він каже, що в період пікових навантажень біля лікарні бувають черги з 7-8 машин невідкладної допомоги.

Апаратами ШВЛ ми повністю забезпечені, а проблема з медичними кадрами існує. Особливо гостра вона у середнього медичного персоналу, і головна причина — низький рівень заробітних плат. Такої ситуації у нас не було ніколи, я звертаюся до населення України — тримати карантинні заходи, дистанції… все дуже серйозно”, — зауважив Віталій Казека.

Читайте також: Як самотужки здати ПЛР-тест на коронавірус

Як повідомлялось, днями до київської лікарні №9 чекали в черзі більше десятка карет швидкої.

Нагадаємо, у столиці довжелезні черга на ПЛР-тестування – щоб здати аналіз, місце займають з ночі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...