Ніж в дверях та дві гвоздики: в Києві залякують захисника історичних будівель (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
12:57 16.11.2021

У понеділок, 15 листопада, відомому захиснику історико-культурної спадщини, активісту та юристу ГО “Мапа Реновації” Дмитру Перову невідомі встромили ніж у двері квартири та приклеїли скотчем дві гвоздики.

Ніж в дверях та дві гвоздики: в Києві залякують захисника історичних будівель (ФОТО)

Про це повідомляється на сторінці ГО “Мапа Реновації” у Facebook.

Знаємо Діму дуже давно як сміливого і принципового борця за збереження історичної архітектури Києва. Останнім часом він пильнує два об’єкти: садибу Дмітрієва на Хорива, 2 та садибу Маліна на Тургенєвській, 22 — обом загрожує демонтаж заради новобудови. Дмитро виборює будівлі у судах із забудовником та щоденно моніторить роботу будівельників на ділянках, доки інші “глибоко стурбовані ситуацією” і “переймаються долею” київської архітектури“, – йдеться у повідомленні.

Представники громадської організації, звернулись до КМДА та Мінкультури з вимогою взяти на себе модерацію конфліктів, які виникли навколо будинків на Тургенєвській, 22 та Хорива, 2. А саме: провести відкриті перемовини між громадою, владою та власниками будівель з метою напрацювати сталі рішення по цим двом кейсам.

Ніж і траурні квіти — це нахабна погроза Дмитру і всім киянам, які вболівають за долю київської архітектури. Знищення архітектури — це крадіжка нашої спільної міської пам’яті“, – зазначають в ГО.

 

Як повідомлялося, йде активний демонтаж будинку Осипа Родіна на Гончара (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися