Ніхто нікуди не летить. Мінінфраструктури про продаж авіаквитків на травень

17:41 12.05.2020

В Міністерстві інфраструктури заявили, що авіакомпанії, які продають квитки, вводять людей в оману.

Ніхто нікуди не летить. Мінінфраструктури про продаж авіаквитків на травень

Про це Громадському розповіла прессекретарка Міністерства інфраструктури України Оксана Герасимова. 

Вчора стало відомо про те, що три авіакомпанії – Czech Airlines, Lufthansa та Wizz Air – з кінця травня-початку червня планують відновити рейси з Києва. Втім, все ще не відомо, чи можна з цими квитками пересікти кордон, адже офіційних коментарів досі не було. 

Оксана Герасимова пояснила: 

Щодо дій авіакомпаній з продажу квитків на 23 травня – такі дії до ухвалення рішень урядом є передчасними та вводять в оману пасажирів. Рекомендації щодо роботи аеропортів готуються, відкриття сполучення з іншими країнами залежить від рішень відповідних урядів щодо відкриття кордонів для громадян іноземних країн та епідеміологічної ситуації”.

У Мінінфраструктури наголосили, що необхідно орієнтуватися на офіційні заяви та рішення уряду.  

Раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів в інтерв’ю “24-му каналу”, що регулярні авіаперевезення відновляться з вересня.

Маємо зазначити, що відновлення авіасполучення важливе не лише (і навіть меншою мірою) тому, що всім хочеться подорожувати. Без роботи залишаються 4 тисячі співробітників аеропорту “Бориспіль”.

Прогнози авіаперевізників песимістичні –  відновлення перевезень може бути і у вересні, і в жовтні цього року. Оскільки зимова навігація слабша, то активна реанімація ринку почнеться лише через рік.

Читайте також: Супербольница в аэропорту “Борисполь”? Как это смоделировали в Берлине

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...