Невістка скандального Медведчука носить по 2 млн грн. на руці

Автор: Любава Лисичкіна
19:10 05.01

Фото жінка виклала в Instagram. Показала на руці три браслети французького ювелірного дому Cartier. Журналіст порахував ціну таких прикрас – виявилося, мільйони гривень.

Невістка скандального Медведчука носить по 2 млн грн. на руці

Про це повідомив журналіст Максим Савчук.

Зокрема – Juste un Clou on Cartier з діамантами за 40 700 – 43 600 фунтів стерлінгів (залежно від того, біле золото чи жовте). І два Love bracelet, кожен від £3 750 до £5 800 залежно від матеріалу. Тобто ціна всіх браслетів від 1,7 млн до 2 млн грн, порахував журналіст.

Катерина Марченко – фотографиня і візажистка. Вона – дружина сина Оксани Марченко від першого шлюбу та невістка нардепа від прокремлівської ОПЗЖ Віктора Медведчука. 

В Instargam невістка Медведчука також позує на подвір’ї маєтку на тлі американського спорткару Dodge Challenger. У США така автівка коштує від $29 450 до $82 850 (до сплати податків). Це в еквіваленті від 809 тис. грн до понад 2,2 млн грн.

“Надішліть цей допис прихильникам ОПЗЖ, які вірять у те, що ОПЗЖ принесене соціальну справедливість. Оця рука в браслетах під час, як вони кажуть, тарифоциду, – це їхнє розуміння “соціальної справедливості”, – резюмує Савчук.

Журналіст також зауважує, що наразі невідомо, чим займається син дружини Медведчука і чи є в нього кошти на такі дорогі подарунки.

Нагадаємо, кілька днів тому стало відомо, що Швейцарія анулювала навчальну візу доньці Медведчука – похресниці Путіна.

Як відомо,  11 травня генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова підписала підозру в держзраді народним депутатам від “Опозиційної платформи – За життя” Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку. На початку жовтня Медведчуку оголосили нову підозру – про державну зраду та сприяння діяльності терористичної організації через постачання вугілля з ОРДЛО.

Великий Київ у Google News

підписатися