Швейцарія анулювала навчальну візу доньці Медведчука – похресниці Путіна

Автор: Галина Ворона
23:30 03.01

Один із керівників партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук, якого підозрюють у державній зраді, поскаржився, що Швейцарія анулювала навчальну візу для його доньки.

Швейцарія анулювала навчальну візу доньці Медведчука – похресниці Путіна

Про це він сказав в інтерв’ю, опублікованому на YouTube.

Нардеп розповів, що його донька Дарина, яка є похресницею президента Росії Володимира Путіна, закінчила школу в Києві та вступила до Женевського університету. Вона отримала навчальну візу і на початку вересня 2021 року мала їхати на навчання. Але, за словами Медведчука, за два дні до від’їзду доньці повідомили про анулювання візи.

Західний світ і тут проявився. Так, я виступаю проти зовнішнього управління, зовнішнього управління США та Заходу. І виступатиму”, — заявив Медведчук.

Нагадаємо, 11 травня генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова підписала підозру в держзраді народним депутатам від “Опозиційної платформи – За життя” Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку. На початку жовтня Медведчуку оголосили нову підозру – про державну зраду та сприяння діяльності терористичної організації через постачання вугілля з ОРДЛО.

Великий Київ у Google News

підписатися