Недешева вакцинація: поштар хоче мільярд за щеплення, до якого його змушують

Автор: Любава Лисичкіна
19:47 14.10

На думку співробітника “Укрпошти”, таким чином відбувається примусова участь у “випробуваннях експериментальної вакцини”.

Недешева вакцинація: поштар хоче мільярд за щеплення, до якого його змушують

Відповідний лист співробітник “Укрпошти” надіслав на ім’я директора компанії Ігоря Смілянського, а той оприлюднив у своєму Facebook.

У листі зазначається, що примусова вакцинація є неприпустимою, а заяви керівництва про відсторонення від роботи і позбавлення заробітної плати, премій без щеплення — протизаконні.

На думку чоловіка,  Смілянський таким чином змушує співробітників брати участь у “випробуваннях експериментальної вакцини”. Тому  чоловік вимагає гарантувати виплату компенсації в розмірі 1 млрд євро в разі побічних ефектів або ускладнень упродовж року після вакцинації від коронавірусу. Серед побічних ефектів автор листа зазначив “безперервний пронизливий крик” і “високу температуру”.

Сам директор компанії зазначив, що “закінчує робочий тиждень на позитиві” і зрозумів, “навіщо топменеджерам така висока зарплата”.

“Для того, щоб якщо що, я міг виплатити мільярд євро відшкодування співробітнику, який тільки на таких умовах згоден вакцинуватися. Загалом, тепер я знаю чому політики й експерти кричать на різних шоу — це у них побічний ефект від щеплення”, – підкреслив Смілянський.

До слова, цієї доби коронавірусом захворіли майже 19 тисяч українців.

Великий Київ у Google News

підписатися