Не всі музеї закрились на карантин. Які культурні установи столиці продовжують приймати гостей (ПЕРЕЛІК)

20:15 09.01

Деякі історико-культурні заповідники та музеї України продовжують приймати відвідувачів під час “зимового локдауну”, який триватиме з 8 по 24 січня 2020 року.

Не всі музеї закрились на карантин. Які культурні установи столиці продовжують приймати гостей (ПЕРЕЛІК)

Радіоведучий Андрій Тичина у Facebook-спільноті “Travels in UA” опублікував перелік установ, які прийматимуть відвідувачів у дні посиленого карантину.

Урядова постанова про посилення карантинних обмежень в Україні з 8 по 24 січня забороняє приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів, але робить виключення для роботи історико-культурних заповідників. Деякі музеї, що мають територію просто неба, вже оголосили про режим роботи в умовах локдауна”, – йдеться у повідомленні.

Так, серед закладів культури, що надаватимуть доступ на свою територію туристам:

  • Національний заповідник “Софія Київська” (Київ): відкритими для відвідування залишаються територія заповідника, а також сходи та паперть Андріївської церкви.
  • Національний заповідник “Києво-Печерська лавра” (Київ);відкритими для відвідування залишаються територія заповідника, а також сходи та паперть Андріївської церкви.
  • Національний музей народної архітектури та побуту України (Київ): музей працює як парк, будиночки зачинені для відвідування, екскурсії не проводяться.
  • Музей народної архітектури Середньої Наддніпрянщини Національного історико-етнографічного заповідника “Переяслав” (Київська обл.): територія Музею народної архітектури Середньої Наддніпрянщини відкрито для прогулянок без супроводу екскурсоводів, користуючись лише послугами аудіогідів; тематичні музеї та експозиційні об’єкти зачинені.

Зазначаєтьмя, що окремі музеї проводять екскурсії своїми територіями просто неба, а решта обмежується лише можливістю самостійного доступу туристів на відкриті майданчики.

Нагадаємо, що 29 жовтня в стінах Київського інституту автоматики відкрився перший Музей сучасного мистецтва з роботами відомих авторів періоду незалежної України.

Читайте також:Музей води відремонтували і доповнили спецефектами. Кажуть, тепер це «Храм води»

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...