Не пускати в Україну. Творча еліта “пред’явила” Мінкульту за Басту (відкритий лист)

Автор: Тетяна Сененко
16:05 11.05

Творча спільнота України, до якої входять чимало патріотичних українських музикантів, волонтери, військові обурені бездіяльністю влади й силових органів щодо оприлюдненої інформації, формалізмом й небажанням зрозуміти небезпеку появи агентів впливу зі світу шоу-бізнесу й їхнього безпосереднього контакту з великою аудиторією. Зокрема йдеться про візит російського репера Басти в Україну та його заплановані концерти тут

Не пускати в Україну. Творча еліта “пред’явила” Мінкульту за Басту (відкритий лист)
Про це написав продюсер Олександр Ягольник на свої сторінці у фейсбуці.
 
“Вважаємо, що багаторазові висловлювання російського артиста Василя Вакуленка (Басти) на підтримку Путіна та «руского міра» в Криму повинні нести за собою наслідки, такі як заборона в’їзду на територію України. Вимагаємо від Міністерства культури та інформаційної політики вжити вичерпних заходів по скасуванню виступу Василя Вакуленка в Києві, а також надати правоохоронним органам позицію Міністерства щодо продовження/поновлення санкцій відносно інших російських артистів, які відкрито підтримують анексію та окупацію частини території України”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також:  “Пишіть ще”. Дружина Лещенка вперше відреагувала на хвилю обурення її виступом у Москві 
Громада надіслала міністру Олександру Ткаченку з цього приводу відкритого листа, повний текст якого можна прочитати ТУТ.
 
А також закликала українців підписати петицію про заборону в’їзду на територію України російських артистів.
 
Читайте також:Дочку судді, яка любить Басту, а не “українське гі*но”, збираються вигнати з Університету Шевченка
 
Нагадаємо,  25 та 26 червня в Києві у репера заплановані концерти. 

Читайте також: “Щоб не роздмухати”. Міністр культури України радить не чіпати Московський патріархат

І під час нинішнього візиту до української столиці Вася помітно наслідив. Його охоронці  напали на українця через питання про російську агресію.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...