“Щоб не роздмухати”. Міністр культури України радить не чіпати Московський патріархат

Автор: Тетяна Сененко
10:59 11.05

У питанні можливого перейменування Української православної церкви (Московського патріархату) у Російську православну церкву необхідний діалог, Рухатися в той чи в інший бік для того, щоби зараз роздмухувати цю ситуацію, якою могли би скористатися наші недруги, не потрібно

“Щоб не роздмухати”. Міністр культури України радить не чіпати Московський патріархат

Про це заявив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко в інтерв’ю Радіо Свобода.

«У будь-якому разі рухатися в той чи в інший бік для того, щоби зараз роздмухувати цю ситуацію, якою могли би скористатися наші недруги, я вважаю, не потрібно. Діалог, культура діалогу – найкращі ліки від запобігання будь-яких дискусій», – сказав Ткаченко.

Нагадаємо, ще 20 грудня 2018 року Верховна Рада проголосувала за проєкт закону, згідно з яким Українська Православна Церква повинна змінити назву і вказати свою приналежність до Росії.

Проте церква Московського патріархату в Україні не збирається змінювати назву.

Віряни української православної церкви Московського патріархату передали Офісу президента звернення з вимогою скасувати закон про примусову зміну назви УПЦ (МП) експрезидентом Петром Порошенком.

Читайте також: Кремінь вважає, що Ткаченко неспроможний на посаді міністра культури

До слова, Верховний Суд України вперше ухвалив рішення щодо законності виходу релігійної громади з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (УПЦ МП) і входження до Православної Церкви України.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...