“Не може купка людей зневажати інтереси громади” – Кличко про долю пішохідної зони на Подолі

14:58 27.05.2020

Місто буде відстоювати пішохідну зону на Контрактовій площі та вулиці Сагайдачного. А також буде облаштовувати її як одну з туристичних локацій.

“Не може купка людей зневажати інтереси громади” – Кличко про долю пішохідної зони на Подолі

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання щодо рішення суду, який скасував розпорядження КМДА про створення пішохідної зони на Контрактовій площі.

Це рішення суду законної сили ще не набрало. І ми вже підготували апеляцію. Бо не може купка людей, які ініціювали позов з різних мотивів, зокрема, і політичних, зневажати інтереси громади. У рішенні суду йдеться про порушення прав шістьох осіб. Нібито, пішохідна зона створює перешкоди для цих людей. Незрозуміло, які саме”, – наголосив Кличко.

Кличко зауважив, що опитування, яке проводили після надання цій зоні статусу пішохідної, показало, що 82% жителів Подолу позитивно поставилися до такого рішення.

Тому місто буде відстоювати пішохідну зону на Контрактовій площі та вулиці Сагайдачного. І буде облаштовувати її як одну з туристичних локацій. Наступного року ми плануємо реконструкцію Контрактової площі та вулиці Сагайдачного”, – підкреслив Кличко.

Нагадаємо, Контрактова площа і вулиця Сагайдачного стали пішохідними у 2017 році. Днями Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним і скасував розпорядження КМДА про створення пішохідної зони

Це змусило небайдужих киян зібрати політиків, активістів, громадських діячів та жителів Подолу та записати відеозвернення до КМДА та міського голови Віталія Кличка.

Великий Київ у Google News

підписатися