Наступник Патона. Президентом НАН України став Анатолій Загородній

20:17 07.10.2020

Сьогодні, 7 жовтня, президентом Національної академії наук України обрали академіка Анатолія Загороднього. До нього керівником академії багато років був Борис Патон, який пішов з життя у серпні 2020 року.

Наступник Патона. Президентом НАН України став Анатолій Загородній

Про це повідомляється на сайті НАН України. 

“Шляхом таємного голосування двома третинами голосів виборців президентом Національної академії наук України обрано академіка Анатолія Глібовича Загороднього”, – йдеться в повідомленні.

Анатолію Загородньому 69 років. Він був наймолодшим із претендентів на посаду очільника НАН України.  До обрання президентом НАН Анатолій Загородній з 2011 року був віце-президентом. Крім того, він має докторську ступінь у галузі фізико-математичних наук. З 2002 року обіймає посаду директора Інституту теоретичної фізики ім. Боголюбова НАН України. Науковий доробок Загороднього стосується теоретичної та математичної фізики, теорії плазми, статистичної фізики. 

Нагадаємо, попередній багаторічний президент Національної академії наук України Борис Патон помер 19 серпня на 102-му році життя. 22 серпня у Києві провели в останню путь Бориса Патона. Топ-5 винаходів відомого вченого.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...