Насправді Стерненка засудили за те, що протидіяв створенню Новоросії – Порошенко

Автор: Галина Ворона
14:59 23.02

Засудження патріота Сергія Стерненка до семи років ув’язнення – не просто приклад вибіркового правосуддя. Ознакою часу стали переслідування патріотів, волонтерів, ветеранів. Це — наслідок впливу команди Януковича-Портнова на правоохоронні органи і суди, які особисто Зеленський надав їм в оренду. Тому сьогоднішнє рішення і стало можливим.

Насправді Стерненка засудили за те, що протидіяв створенню Новоросії – Порошенко

Так вважає п’ятий президент України і лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко.

Він зауважив, що представникам п’ятої колони, до яких впроваджено санкції за фінансування тероризму, не пред’явлено підозру і не обрано запобіжний захід. Натомість українського патріота Стерненка засудили до семи років ув’язнення “за те, що захищав Одесу від прокремлівської агентури і протидіяв планам із створення Новоросії”.

Вимагаємо від Зеленського усунути вплив п’ятої колони на ДБР, прокуратуру та суди, для чого в першу чергу — очистити Офіс Президента від портновських посіпак. А Верховна Рада має негайно ухвалити ініційовану нами постанову про припинення політичних репресій щодо ветеранів, добровольців, волонтерів і усіх патріотів. Рівно як і ініційований нами законопроект про відповідальність за колабораціонізм”, – додав лідер “Європейської солідарності”.

Читайте також: “ЄС” внесла в Раду проєкт закону про кримінальну відповідальність за співпрацю з агресором

Нагадаємо, Нагадаємо, Приморський районний суд Одеси засудив активіста Сергія Стерненка до 7 років та трьох місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Його звинуватили у викрадені колишнього депутата Сергія Щербича у 2015 році. Суд постановив взяти під варту Стерненка в залі суду. Після оголошення вироку у залі суду Стерненко зателефонував президентові Володимиру Зеленському і “подякував” за вирок.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...