Нас не треба брати – ми там є, — Порошенко про входження України до Євросоюзу

Автор: Любава Лисичкіна
23:47 18.02

В Україні необхідно зберегти свободу слова, вільні вибори і принцип верховенства права, адже саме це дозволить українцям повернутись у родину європейських народів.

Нас не треба брати – ми там є, — Порошенко про входження України до Євросоюзу

Про це заявив п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко в ефірі Прямого”.

“Якщо спитати, яке в мене гасло, то це не “Армія. Мова. Віра”, – ми взяли гасло Хвильового “Геть від Москви”. І насправді це повернути Україну в родину європейських народів. Те, в що ніхто не вірив. Спочатку казали, що нам не дадуть безвіз, потім – не дадуть Томос. А зараз вже кажуть, що і в Європу нас не візьмуть. Нас не треба брати – ми там є. Ми є європейці”, – зазначив він.

За словами Порошенка, Україні критично важливо зберігати фундаментальні цінності демократії.

 “Нас ніхто не вчив цьому. Але ми вміємо і знаємо, як боротися за свободу держави. Вміємо і знаємо, як будувати державу. І це те, проти чого ніяк не може змиритися Путін. Він уже і війною пішов, і вбиває українців, і витрачає мільярди та мільярди на те, щоб підірвати нашу єдність і нашу стабільність зсередини. Але нічого в нього не виходить”, – підсумував Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко впевнений, що головне досягнення 14-го року – це не просто збереження держави, а руйнація путінського проекту «Новоросія».

До слова, п’ятий президент України Петро Порошенко та Марина Порошенко сьогодні  вшанували пам’ять загиблих майданівців.  Порошенко нагадав, що   у парламенті вдалося відстояти дуже важливу Постанову, яка визнає Революцію Гідності однією з державотворчих подій в Україні. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...